Atrakcje MFD Zegrze 2015

Plakat_MFD_15-16.08.2015

11-12 lipca oraz 15-16 sierpnia 2015

w “Hotelu 500″ nad Jeziorem Zegrzyńskim

mfd_logo_color
logoMISSLATA2015

Program imprezy „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015”, połączonej z wyborami MISS LATA 2015, skupia się na dwóch głównych aspektach jakimi są MUZYKA & MODA. Pokazom kolekcji naszych projektantów towarzyszyć będą koncerty znanych i lubianych zespołów muzycznych. A jakie atrakcje dodatkowe czekają Gości podczas „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015”?

STREFA PAŃ:
Nie zabraknie miejsca dla Pań gdzie będą mogły zadbać o kondycję, a także obejrzeć i zakupić stroje i biżuterię naszych projektantów.

Co więcej – specjalnie dla Kobiet – organizujemy panel poradniczy „ZDROWIE & URODA” podczas którego (całkowicie bezpłatnie!) będzie można wziąć udział w cyklu wykładów i warsztatów poświęconych zagadnieniom zdrowia i urody. Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem, mistrzem fryzjerskim, wizażystą, psychologiem, instruktorem fitness oraz stylistą.

lekko strawni
fitnes
salon fryzjerski

STREFA PANÓW
Dla Panów zaplanowaliśmy atrakcje na wodzie i lądzie – wyścigi motorówek i skuterów wodnych, pokazy sprzętu wodnego, pokaz wyczynowych sportów wodnych, a także spora dawka motoryzacyjnych wrażeń – m.in. pokaz nowych modeli aut (możliwa przejażdżka!).

DSC_3370
IMG_0129

STREFA DZIECI

Na najmłodszych czekać będzie Miasteczko Piratów, pokazy na wodzie oraz szereg animacji.

dla dzieci
dla dzieci2

STREFA RELAKSU

A dla leniwych i kochających korzystać z kąpieli słonecznych przygotowaliśmy leżaki znajdujące się tuż przy brzegu! W związku z tym, że jest to piknik rodzinny – zapraszamy wszystkich! Postaramy się sprostać oczekiwaniom i przygotować atrakcje, które umilą letni pobyt za miastem.

relaks1
relaks2
relaks3

NASI BRACIA MNIEJSI

Nie zapominamy też o zwierzętach. Przy okazji pikniku, we współpracy z „Fundacją Azylu Pod Psim Aniołem”, będziemy promować akcję adopcji psów. Nasze modelki zaprezentują zwierzęta, które przebywają w schroniskach, niecierpliwie wyczekując prawdziwych domów
i kochających opiekunów. Może właśnie na tej imprezie znajdziecie czworonożnego przyjaciela na całe życie?

piesMUSIBYC

WYSTAWA OBRAZÓW

Dla fanów sztuki, czekać będzie wystawa obrazów “Planety”, Malwiny E. Rzeczkowskiej – pierwszej polskiej Playmate Playboya, która obecnie jest też doradcą duchowym i nauczycielką Vedic Art.

logo

www.malwinaart.com

Comments are closed.