MUSIC & FASHION DAYS

mfd_logo_color_Zegrze

CO?
Wakacyjna impreza „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015
oraz wybory „MISS LATA 2015

GDZIE?
„Hotel 500” nad Jeziorem Zegrzyńskim
ul. Warszawska 31A, 05-130 Zegrze

KIEDY?
Dwa wakacyjne weekendy:
11-12 lipca oraz 15-16 sierpnia 2015

DLA KOGO?
Dla każdego
STREFA PAŃSTREFA PANÓWSTREFA DZIECI

Serdecznie zapraszamy małych i dużych miłośników mody, muzyki i dobrej zabawy na świeżym powietrzu do udziału w niezapomnianej imprezie wakacyjnej!

W dniach 11-12.07 oraz 15-16.08.2015 na terenie „Hotelu 500” nad Jeziorem Zegrzyńskim odbędzie się I edycja letniego wydarzenia modowo – muzycznego „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015”.
W czasie dwóch wakacyjnych weekendów obiekt przy ulicy Warszawskiej 31A w Zegrzu (gmina Nieporęt) zamieni się w miejsce tętniące dźwiękami dobrej muzyki, a hotelowe molo przejmie rolę magicznego wybiegu, na którym goście będą mogli podziwiać nie tylko piękne kreacje naszych projektantów, ale również kandydatki do tytułu „MISS LATA 2015”.

Program imprezy skupia się na dwóch aspektach, jakimi są: muzyka i moda. Zaproszone zostały przede wszystkim zespoły i artyści, którzy wykonują muzykę taneczną – taką, przy której dobrze bawi się każdy, bez względu na zainteresowania i wiek. Zabawę umilą nam
koncerny takich gwiazd jak: E-mail, Inwox, Bombastic, The Lovers, Oxide, Mateusz Mijał i inni.

Natomiast część modowa, realizowana przy współpracy z butikiem PolscyProjektanci.com, to przede wszystkim młodzi, polscy projektanci: MiliMoi ArtGallery, TuTu&Shoes, Raspberry i inni.

A jakie atrakcje dodatkowe czekają Gości podczas „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015”?

STREFA PAŃ:
Nie zabraknie miejsca dla Pań gdzie będą mogły zadbać o urodę i kondycję, a także obejrzeć i zakupić stroje, i biżuterię naszych projektantów.

Co więcej – specjalnie dla Kobiet – organizujemy panel poradniczy „ZDROWIE & URODA” podczas którego (całkowicie bezpłatnie!) będzie można wziąć udział w cyklu wykładów i warsztatów poświęconych zagadnieniom zdrowia i urody. Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem, mistrzem fryzjerskim, wizażystą, psychologiem, instruktorem fitness oraz stylistą.

STREFA PANÓW
Dla Panów zaplanowaliśmy atrakcje na wodzie i lądzie – wyścigi motorówek i skuterów wodnych, pokazy sprzętu wodnego, pokaz wyczynowych sportów wodnych, a także spora dawka motoryzacyjnych wrażeń – m.in. pokaz nowych modeli aut (możliwa przejażdżka!).

STREFA DZIECI
Na najmłodszych czekać będzie Miasteczko Piratów, pokazy na wodzie oraz szereg animacji.
A dla leniwych i kochających korzystać z kąpieli słonecznych przygotowaliśmy leżaki znajdujące się tuż przy brzegu! W związku z tym, że jest to piknik rodzinny – zapraszamy wszystkich! Postaramy się sprostać oczekiwaniom i przygotować atrakcje, które umilą letni pobyt za miastem.

NASI BRACIA MNIEJSI
Nie zapominamy też o zwierzętach. Przy okazji pikniku, we współpracy z „Fundacją Azylu Pod Psim Aniołem”, będziemy promować akcję adopcji psów. Nasze modelki zaprezentują zwierzęta, które przebywają w schroniskach, niecierpliwie wyczekując prawdziwych domów i kochających opiekunów. Może właśnie na tej imprezie znajdziecie czworonożnego przyjaciela na całe życie?

CO WIĘCEJ?
Niespodzianki, niespodzianki, niespodzianki. Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia zadbają o to, aby atrakcji było jak najwięcej! Was też nie może zabraknąć! Już dziś zapiszcie obie daty w swoim wakacyjnym kalendarzu: 11-12 lipca i 15-16 sierpnia 2015 – „Hotel 500” w Zegrzu.

logoMISSLATA2015

Ważnym elementem naszej imprezy są wybory “MISS LATA 2015, które odbędą się na terenie „Hotelu 500” nad Zalewem Zegrzyńskim.

Celem konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie pięknych kobiet. Warunkiem udziału w wyborach jest ukończenie 18 roku życia – tak więc wszystkie pełnoletnie panie mają szansę zdobyć koronę najpiękniejszej!

Laureatki tego konkursu otrzymają cenne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów i partnerów. Podczas trwania konkursu na wszystkie uczestniczki czekają profesjonalne sesje zdjęciowe, a także – dla wybranych – udział w pokazach mody.

Podczas konkursu zostanie wybrana Miss Lata 2015, I i II Wicemiss, Miss Foto, Miss Publiczności, a także Miss Internautów. W jury konkursu zasiądą znawcy kobiecego piękna, a także specjaliści z branży fashion, dziennikarze oraz fotoreporterzy. Na zgłoszenia czekamy od 23 kwietnia do 30 czerwca 2015 r. Aby je wysłać, należy wypełnić formularz znajdujący się na portalu hobby.pl.

Gala Finałowa odbędzie się 15 sierpnia 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015” oraz wyborów „MISS LATA 2015” znajdziecie także na stronie hobby.pl oraz na Facebooku:

Comments are closed.