Koncerty gwiazd – Mateusz Mijał i inni

Mazowiecka gala disco polo Zegrze 2015 !

rewers01maly

Zabawę umilą nam koncerny takich gwiazd jak:

E-mail, Inwox, Boombastic, The Lovers, Oxide, Mateusz Mijal i inni.

The Lovers

Pozytywnie zakręceni, dwaj młodzi wokaliści – Damian Leszczyński i Artur Kucharski – od kilku sezonów są w ciągłej trasie koncertowej. Ich popularność zawiera się w hitach „Chcę powiedzieć Ci”, „Ta dziewczyna kręci mnie” czy „Tylko z Tobą”.

the lovers 2 (1)

Boombastic

Zespół intensywnie wkraczający na polski rynek muzyczny, prezentujący muzykę disco-polo. Obecnie promuje swój hit „Kakoma Obama” i przygotowuje się do koncertu w Hit Disco Festival 2015 emitowanego na żywo w Polsacie.

bombastic

Zwycięzcy II Festivalu Dance i Disco Polo Ziemi Szydłowskiej 2013. Specjalizują się w utworach folk i pop, i urzekających odsłonach muzyki lat 70-tych, 80-tych, 90-tych. Inwestują w swoją twórczość, intensywnie koncertując i wyposażając się w najnowszy sprzęt.

Inwox

Młody, rozwijający się zespół powstały w 2013 roku. Jego wokaliści, Krystian Kozioł i Piotr Wiśniewski to – jak sami piszą na swojej stronie – „mieszanka wybuchowa łącząca melodyjne lata muzyki disco i współczesne brzmienia dance podkreślone mocnymi wokalami”. Obecnie zespół pracuje nad wydaniem płyty, planowanej na ten rok.

 

 

inwox

E-maill

Zespół powstały w 2011 roku, z poprzedzającej go formacji Claudio&Gino. Założyciele – Klaudiusz Danowski i Grzegorz Winiarski przygotowują swoją debiutancką płytę. Jako warszawski zespół disco polo planują przygotować zegrzyńskim słuchaczom niezwykłe show!

e-maill

Mateusz Mijał

Młody, utalentowany wokalista, znany z wielu kreatywnych projektów – współpracował z Liberem, czy zespołem Video. „Kontrowersją” wysuwającą się na pierwszy plan w przypadku tego artysty jest pozytywna energia i szalona zabawa. Obecnie najczęściej nuconym hitem Mateusza jest „Zabijasz mnie”, piosenka z tekstem Libera. Wyświetlenia na Youtube mówią same za siebie – czeka nas niesamowita zabawa!

mm

Beat Boys

Legionowski zespół muzyczny, prezentujący różne oblicza muzyki dance. Jego teledyski emitowane są w znanych kanałach muzycznych – Polo TV, TV Disco, czy w Telewizji ITV. Zespół już przygotowuje premierę kolejnego klipu muzycznego, planowaną na 30 lipca.

BeatBoys

NaPlus

naplus

Comments are closed.