Projektanci / Pokazy mody

Podczas imprezy „MUSIC & FASHION DAYS – Zegrze 2015” goście będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje naszych projektantów.

Podczas pokazów realizowanych przy współpracy z butikiem PolscyProjektanci.com swoje prace zaprezentują polscy projektanci.

projektant 2

BLUE EYE POP zachwyca swoich klientów niebanalnym wzornictwem łączącym w sobie street, casual i elegancję. Ubrania marki BEP nadają się na niemal każdą  okazję, od klubowych imprez zaczynając, na formalnych spotkaniach biznesowych kończąc.

cos tam
Blue Eye Pop (1)
Blue Eye Pop (2)
Blue Eye Pop (3)

Milimoi to projektantka, której kreacje tworzone są przy użyciu głównie filcu. Materiał ten nadaje kolorytu i formy projektom – wszystko zaczyna się od naturalnego i delikatnego włókna wełny.

projektant4
Milimoi (1)
Milimoi (2)
Milimoi (3)

TuTu & Shoes to kolorowe kolekcje tworzone z pasją i dbałością o szczegóły. Piękne spódniczki, spodnie, buty i dodatki, a wszystko z myślą o najmłodszych

TuTu shoes
TuTu Shoes (1)
TuTu Shoes (2)
TuTu Shoes (3)

La Roue to marka wyjątkowa na polskim rynku. Bardzo kobieca, perfekcyjnie skrojona, ze wspaniałym wzornictwem. W kolekcji La Roue każda kobieta znajdzie projekty casualowe, będące połączeniem miejskiej elegancji ze sportową wygodą.

la roue
La Roue (3)
La Roue
La Roue (2)

DEVU to polska marka założona przez Dianę Walkiewicz specjalizująca się w szyciu sukni, sukienek i ekskluzywnych kreacji na wielkie okazje.

DeVu
DeVu
DeVu (3)
DeVu (2)

Comments are closed.