Śniadanie blogerów (25.06.2015)

Śniadanie blogerów, na które została zaproszona część patronów i sponsorów MUSIC AND FASHION DAYS, odbyło się 25 czerwca 2015 roku w Hotelu 500.  To właśnie podczas tego spotkania rodziły się nowe, inspirujące pomysły udoskonalające ideę naszej imprezy.

Jednym z gości śniadania była Dyrektor Hotelu 500 – Pani Katarzyna Szajnwald-Łazarz. Dzięki jej uprzejmości, modowo-muzyczne wydarzenie, odbędzie się na terenie tej filii. Na spotkanie przybyły także dziewczyny z firmy Chwytaj To – Monika Chylak i Aleksandra Sorbian, które umiejętnie łączą sztukę z marketingiem – począwszy od rozwoju na portalach społecznościowych, po kreatywny marketing dla firm aż do bezpośredniego i realnego kontaktu z odbiorcami.

Na spotkaniu pojawiła się Pani Sylwia Oleksiak – założycielka firmy TuTu & Shoes, tworząca z pasją i dbałością o szczegóły, kolorowe kolekcje dla najmłodszych (piękne spódniczki, spodnie, buty i dodatki) oraz Pani Ewa Kuczyńska – przedstawicielka firmy Prezent Simple, która jak sama mówi – “przeczesuje dla klientów cały Internet żeby znaleźć najlepsze i najbardziej nietuzinkowe prezenty, a do tego codziennie inspiruje swoich czytelników nowymi pomysłami na prezent”.

W śniadaniu uczestniczyli ròwnież : przedstawiciel firmy PolscyProjektanci.com, która jako platforma internetowa oraz butik w samym centrum Warszawy, współpracuje z ponad czterdziestoma polskimi projektantami z całej Polski i Pani Monika Bielik uczestniczka TopChef, prowadząca obecnie bloga (umamiblog.pl), współpracująca z firmą DK Gastro.

W wydarzeniu brały udział zaproszone blogerki : Pani Kasia Szymańska, założycielka bloga pod adresem kasiadirtyfashion.blogspot.com, która pracuje również jako event menager i Pani Magda Książek autorka bloga http://www.moaa.pl oraz profesjonalna fotograf i autorka “Poradnika na doła”.

Śniadanie przygotowali : Sylwia Chrzanowska-Olbryś – uczestniczka programu MasterChef współpracująca z wędzarnią Sokoły Podlaska Chata oraz Daniel Twardo, szef kuchni w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach, a także osobisty kucharz siatkarek SK BANK LEGIONOVIA grających w Orlen Liga.

Na spotkaniu pojawiła się także Pani Małgorzata Piwońska jako przedstawicielka Piekarni Piwoński zapewniając Nam dostawę świeżego, w pełni zdrowego pieczywa oraz hiszpańskich przekąsek. Smaku spotkaniu dodali Cukiernia Sweet Home i Podlaska Chata.

Comments are closed.